Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty Jogi z cyklu „Rozum-Dusza-Ciało”

16 grudnia 2019 | 16:30 - 18:00

Dzień dobry,

koniec roku już tuż, tuż, nerwowy czas i bieganina przed Nami. Zatem wychodzimy naprzeciw tej sytuacji i proponujemy Wam czas reklasu, wejścia w głąb siebie. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia Jogi!

Zajęcia będą łagodne, odpowiednie dla wszystkich. Skupimy się na świadomym oddechu, rozgrzaniu i wzmocnieniu ciała, zakończymy delikatnym rozciąganiem, pozycjami przynoszącymi regenerację i relaks 🙂 odpowiednie również dla kobiet w ciąży! Prosimy na zajęcia przynieść własną matę i kocyk.

Zajęcia poprowadzi Beata Ziemowska:

Pierwszy raz na macie stanęłam trzynaście lat temu, od siedmiu prowadzę zajęcia. Obecnie pracuję w czterech poznańskich szkołach jogi.
Według mnie jogiczna droga uczy cierpliwości i akceptacji. Kiedy odpuszczam walkę, oczekiwania, znajduję radość i pokój – w ruchu i zatrzymaniu, w oddechu, który prowadzi do mądrości ukrytej w ciele. Kurs nauczycielski jogi odbyłam w Stowarzyszeniu Jogi Akademickiej u prof. Janusza Szopy, nauczycielski Ashtanga Jogi u Manju Pattahbi Joisa. Uczestniczyłam w zajęciach i warsztatach z wieloma wspaniałymi nauczycielami w Polsce, za granicą i… uczę się dalej 🙂 Prezent od berlińskiej przyjaciółki – książka Vandy Scaravelli – kazał tak spojrzeć jogę: „Słuchaj swojego ciała, idź z nim, a nie przeciwko niemu. Z uwagą obserwuj jego potrzeby i sygnały, które wysyła. Baw się nim jak robią to dzieci, a z czasem stanie się czujne i szybkie. Bycie wrażliwym oznacza prawdziwie żyć.” Moją osobistą praktyką jest Ashtanga, Joga Yin, w którą wplatam ćwiczenia taoistyczne i medytacja.

W razie chęci udziału w zajęciach prosimy o e-maila z informacjami (imię i numer telefonu) na adres: f.macioszczyk@gmail.com

Szczegóły

Data:
16 grudnia 2019
Czas:
16:30 - 18:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/984504665268331/

Organizator

Mobilne Centrum Inicjatyw Lokalnych – ŁAZANKA

Miejsce

Inkubator Kultury Pireus
ul. Głogowska 35, Poznań
Poznań, Polska
+ Google Map
Telefon:
607 609 269

Inkubator
Kultury
Pireus

Koordynatorzy

Koordynatorka działań Inkubatora Kultury Pireus
Agnieszka Szablikowska - Trusewicz
tel. 607 609 269

Koordynatorka działań promocyjnych 
Marta Szulc

INKUBATOR KULTURY PIREUS
ul. Głogowska 35
60-736 Poznań


Koordynacja Inkubatora Kultury Pireus odbywa się w ramach projektu Pireus - Inkubacja i Aktywizacja, realizowanego przez Fundację Otwarta Strefa Kultury ze środków Miasta Poznania.