Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Wystawa fotograficzna – Prawdziwa Cena Mleka | Poznań

9 grudnia | 16:00 - 11 grudnia | 20:00

W dniach 9-11 grudnia Poznaniu w Inkubatorze Kultury Pireus (godz. 16-20) kampania Białe Kłamstwa Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva! organizuje darmową wystawę poświęconą życiu krów mlecznych.

Podczas oglądania wystawy uczestnicy będą mogli skonfrontować malowniczo przedstawiany wizerunek krów mlecznych z procesami hodowli, które codziennie mają miejsce na tysiącach gospodarstw na terenie zarówno naszego kraju, jak i Europy i całego świata.

Na miejscu pojawi się również stoisko Fundacji, przy którym wszyscy uczestnicy będą mogli zapoznać się z materiałami informacyjnymi i najnowszą petycją kampanii, a także uzyskać niezbędną wiedzę na temat przemysłu mleczarskiego i diety roślinnej.

Poza tym zwiedzający będą mieli szansę wypróbować roślinne alternatywy dla mleka krowiego i innych produktów pochodzenia zwierzęcego takich jak ser, twaróg i inne produkty nabiałowe. Wolontariusze Fundacji chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania

Szczegóły

Start:
9 grudnia | 16:00
Koniec:
11 grudnia | 20:00
Strona internetowa:
https://fb.me/e/2bhY3T27w

Miejsce

Inkubator Kultury Pireus
ul. Głogowska 35, Poznań
Poznań, Polska
+ Google Map
Telefon:
607 609 269

Inkubator
Kultury
Pireus

Koordynatorzy

Koordynatorka działań Inkubatora Kultury Pireus
Agnieszka Szablikowska - Trusewicz
tel. 607 609 269

INKUBATOR KULTURY PIREUS
ul. Głogowska 35
60-736 Poznań


Koordynacja Inkubatora Kultury Pireus odbywa się w ramach projektu Pireus - Inkubacja i Aktywizacja, realizowanego przez Fundację Otwarta Strefa Kultury ze środków Miasta Poznania.