Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztat rozwojowy – Strategia dla IK Pireus na lata 2019/2020

3 grudnia 2018 | 18:30

Warsztat rozwojowy – Strategia dla Inkubatora Kultury Pireus na lata 2019-2020

W oparciu o dotychczasowe działania Inkubatora Kultury Pireus, działania ewaluacyjne (ankiety, rozmowy) oraz wcześniejsze strategie tworzone wraz z mieszkańcami Łazarza w ramach inicjatywy Otwarta Strefa Kultury, będziemy pracować nad pomysłami na rozwój Pireusa w kolejnych latach.

Chcemy zastanowić się zarówno nad dalszą rolą Inkubatora Kultury Pireus jako miejsca aktywizującego lokalną społeczność oraz oferującego wsparcie inkubacyjne dla rozwijających się na Łazarzu i w Poznaniu inicjatyw jak i nad innymi kierunkami działań odbywających się w naszej przestrzeni.

Na warsztat weźmiemy także temat efektywnego dotarcia z ofertą inkubatora do nowych odbiorców czy też zaangażowania bliższych i dalszych sąsiadów w życie Pireusa. Zastanowimy się również nad problematyką przestrzeni wynajmowanych od ZKZL-u w ramach programów najmu OSK w kontekście ich dalszego funkcjonowania oraz ewentualnej kontynuacji tego projektu.

Wszelkie uwagi dotyczące tych i innych tematów są mile widziane.

W warsztacie wezmą udział przedstawiciele Grupy Programowej Pireusa oraz inicjatyw działających w ramach programu, warsztat jest otwarty, zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką.

Będziemy wdzięczni za informację o chęci udziału na pireusakcjainkubacja@gmail.com.

Warsztat poprowadzi Artur Brzyski – praktyk nastawiony na trenowanie umiejętności podczas warsztatów. Wykładowca Collegium Da Vinci. Od lat zarządza projektami na styku marketingu, IT, mediów i big data. Wspomaga klientów w budowaniu strategii i modeli biznesowych, a także obecności marek w marketingu wielokanałowym. Zwolennik zarządzania opartego o design management i projektowania opartego o metody service design. Pracuje z takimi markami jak: nc+, Samsung, Lidl, Netia, NInA. Jest również społecznikiem działającym na rzecz Poznania i swojej dzielnicy (Łazarz), społecznie wspiera różne organizacje pozarządowe w Poznaniu pracując między innymi przy takich inicjatywach jak Zakład – Makerspace, Otwarta Strefa Kultury – Łazarz czy też Inkubator Kultury Pireus.

Szczegóły

Data:
3 grudnia 2018
Czas:
18:30
Wydarzenie Category:

Organizator

Fundacja Łazarz – Otwarta Strefa Kultury, Inkubator Kultury Pireus

Inkubator
Kultury
Pireus

Koordynatorzy

Koordynatorka działań Inkubatora Kultury Pireus
Agnieszka Szablikowska - Trusewicz
tel. 607 609 269

INKUBATOR KULTURY PIREUS
ul. Głogowska 35
60-736 Poznań


Koordynacja Inkubatora Kultury Pireus odbywa się w ramach projektu Pireus - Inkubacja i Aktywizacja, realizowanego przez Fundację Otwarta Strefa Kultury ze środków Miasta Poznania.