Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie wprowadzające Extinction Rebellion w Poznaniu!

5 października 2019 | 12:00 - 14:00

W Extinction Rebellion nie nazywamy się antykapitalistami, anarchistami, socjalistami czy jakkolwiek inaczej, nie uważamy, żeby to było konieczne (ale wszyscy, którzy chcą kierować się naszymi zasadami i wartościami, są mile widziani). Nasze społeczeństwo potrzebuje przebudowy. Zmiany klimatyczne muszą być priorytetem dla rządu i społeczeństwa. Pilnie potrzebujemy modyfikacji systemu dystrybucji bogactwa i władzy (zmiany, która jest czasami nazywana rewolucją). Przebudowa ta staje się procesem ciągłym, kształtowanym przez to, jak dobrze możemy współpracować, ufać sobie nawzajem i dać wszystkim głos. W ten sposób Extinction Rebellion wprowadza holokrację!

Jesteśmy w sytuacji kryzysowej. Destrukcja fauny i flory, niekontrolowane zanieczyszczenia i załamanie się klimatu stawiają pod znakiem zapytania przyszłość ludzkości i planety, na której żyjemy. Stoimy przed najtrudniejszym momentem w historii. Dowody naukowe są przytłaczające. Naszym moralnym obowiązkiem jest walczyć o życie na Ziemi.

Widzimy się. Wcześniej, czy później.

Szczegóły

Data:
5 października 2019
Czas:
12:00 - 14:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/474571563135115/

Organizatorzy

Extinction Rebelion Poznań
Extinction Rebelion Polska

Inkubator
Kultury
Pireus

Koordynatorzy

Koordynatorka działań Inkubatora Kultury Pireus
Agnieszka Szablikowska - Trusewicz
tel. 607 609 269

INKUBATOR KULTURY PIREUS
ul. Głogowska 35
60-736 Poznań


Koordynacja Inkubatora Kultury Pireus odbywa się w ramach projektu Pireus - Inkubacja i Aktywizacja, realizowanego przez Fundację Otwarta Strefa Kultury ze środków Miasta Poznania.