Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kulturalny Coworking w Pireusie

4 grudnia 2018 | 13:00 - 17:00

Kulturalny Coworking w Pireusie – Przyjdźcie i skorzystajcie z Pireusa 🦁🦁🦁

Nie masz w domu warunków do pracy? Znudziło Ci się siedzenie przy biurku? A może po prostu przydałaby się mała zmiana przestrzeni do pracy?

Niejednokrotnie podkreślamy, że nasza przestrzeń jest otwarta. Jest otwarta nie tylko na wydarzenia, które możecie u nas zorganizować, ale również na Was wszystkich, którzy u nas bywacie albo dopiero bywać zaczniecie. Chcemy żebyście czuli się u nas dobrze i odwiedzali nas nie tylko przy okazji wydarzeń.

Zapraszamy Was do skorzystania z Pireusa tym razem już bez składania wniosków, bez wcześniejszego potwierdzania udziału czy formularzy zgłoszeniowych. Skorzystajcie z Open Space.

Mamy Wam do zaoferowania miejsce do pracy, projektory, głośniki, ekrany oraz tablice flipchart. Ponadto możecie skorzystać z kuchni gdzie czekać będzie na Was kawa i herbata.

Jaki jest warunek korzystania z Open Space i udziału w Kulturalnym Coworkingu? My dajemy przestrzeń i ciepłe napoje, a Wy przychodzicie i czujecie się u nas jak najlepiej. Chcemy stworzyć dla Was miejsce do pracy, w którym będziecie mogli czuć się dobrze i twórczo.

Mile widziane przekąski. My też coś przygotujemy!

Do zobaczenia w Pireusie!

 

Szczegóły

Data:
4 grudnia 2018
Czas:
13:00 - 17:00
Wydarzenie Category:

Organizator

Inkubator Kultury Pireus
Telefon:
607 609 269

Miejsce

Inkubator Kultury Pireus
ul. Głogowska 35, Poznań
Poznań, Polska
+ Google Map
Telefon:
607 609 269

Inkubator
Kultury
Pireus

Koordynatorzy

Koordynatorka działań Inkubatora Kultury Pireus
Agnieszka Szablikowska - Trusewicz
tel. 607 609 269

INKUBATOR KULTURY PIREUS
ul. Głogowska 35
60-736 Poznań


Koordynacja Inkubatora Kultury Pireus odbywa się w ramach projektu Pireus - Inkubacja i Aktywizacja, realizowanego przez Fundację Otwarta Strefa Kultury ze środków Miasta Poznania.