Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kulturalny Coworking / jesień edition

4 października 2019 | 10:00 - 31 października 2019 | 21:00

Halo halo! Wracamy z Kulturalny Coworkingiem! Jesień edition kierowana jest ponownie do wszystkich!

Nie masz w domu warunków do pracy? Znudziło Ci się siedzenie przy biurku? A może po prostu przydałaby Ci się zmiana przestrzeni?

To właśnie kilka powodów, dla których warto do nas zajrzeć.
Nasza przestrzeń jest otwarta. Jest otwarta nie tylko na wydarzenia, które możecie u nas zorganizować, ale również na Was wszystkich, którzy u nas bywacie albo dopiero bywać zaczniecie. Chcemy żebyście czuli się u nas dobrze i odwiedzali nas nie tylko przy okazji wydarzeń.

Żeby skorzystać z Kulturalnego Coworkingu nie trzeba składać wniosku, potwierdzać udziału czy wysyłać formularza zgłoszeniowego (chociaż nie ukrywamy, że warto zakomunikować obecność w razie gdyby nam coś wypadło).

Popołudniowe godziny chcielibyśmy zadedykować tym, którzy poza pracą na etacie czy po zajęciach / szkole realizują swoje projekty i szukają przestrzeni, w której mogliby rozwijać swoje pomysły.

Skorzystajcie z Open Space. Mamy miejsce do pracy, projektor, głośniki, ekran oraz tablice flipchart. Do tego zawsze na miejscu: KAWA I HERBATA! (a wiadomo, że jesienią to może się przydać)

Do zobaczenia w Pireusie!

Dofinansowano ze środków Miasta Poznania ( Miasto Poznań) w ramach projektu Fundacji Otwarta Strefa Kultury. #poznańwspiera

Szczegóły

Start:
4 października 2019 | 10:00
Koniec:
31 października 2019 | 21:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1181502685367702/

Miejsce

Inkubator Kultury Pireus
ul. Głogowska 35, Poznań
Poznań, Polska
+ Google Map
Telefon:
607 609 269

Inkubator
Kultury
Pireus

Koordynatorzy

Koordynatorka działań Inkubatora Kultury Pireus
Agnieszka Szablikowska - Trusewicz
tel. 607 609 269

INKUBATOR KULTURY PIREUS
ul. Głogowska 35
60-736 Poznań


Koordynacja Inkubatora Kultury Pireus odbywa się w ramach projektu Pireus - Inkubacja i Aktywizacja, realizowanego przez Fundację Otwarta Strefa Kultury ze środków Miasta Poznania.