Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kreatywne Śniadania w Pireusie/ gość: Artur Brzyski

26 lutego 2019 | 10:00 - 13:00

Wracamy do Was z propozycją Kreatywnych Śniadań w Pireusie na rok 2019 🙂

Początek roku to dla wielu osób działających kreatywnie czas snucia planów i budowania strategii rozwoju na kolejne miesiące i lata.

W tym zabieganym i zapracowanym czasie wychodzimy Wam na przeciw z propozycją KREATYWNYCH ŚNIADAŃ W PIREUSIE🦁

Z jednej strony nie chcemy abyście zapomnieli, że solidne śniadanie jest podstawą energii na cały dzień, z drugiej strony chcemy dać Wam możliwość konsultacji swoich pomysłów i projektów na nadchodzący czas z gronem współpracujących z nami specjalistów z zakresu rożnych dziedzin (znanych między innymi z zeszłorocznej edycji Akcji Inkubacji w Pireusie, która odbyła się wiosną).

W związku z tym, że Nowy Rok już się zaczął i wszyscy wpadliśmy w wir pracy nad swoimi projektami wychodzimy Wam na przeciw z możliwością konsultacji swoich pomysłów ze specjalistami, tym razem głównie w zakresie planowania i tworzenia strategii działań i projektów (kulturalnych, społecznych itd.)

Gościem pierwszego śniadania w 2019 roku będzie Artur Brzyski.

W luźnej atmosferze śniadaniowej rozmowy Artur odpowie na Wasze pytania:

Jak zacząć projekt, żeby potem nie gasić pożarów?

Jak na początku sprawdzić, czy koncepcja się uda, żeby potem się nie rozczarować?

Jak zwolnić na początku, żeby potem wystrzelić?

Po śniadaniu trwającym około 1 -1,5 godziny oferujemy Wam naszą przestrzeń Pireusa do pracy wspólnej; Artur zostanie z nami jeszcze 2 godziny w czasie których będziecie mogli omówić z nim indywidualnie Wasze projekty i pomysły oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Na miejscu czekamy na Was z kawą i herbatą, pieczywem , pastami i warzywami. Nasz śniadaniowy stół będzie otwarty – my dajemy coś od siebie i byłoby super jakby każdy też przyniósł coś śniadaniowego!

🥑🍅🍞🥖🥒🥚🥞🥓🥨☕️🥛

Artur Brzyski – Praktyk nastawiony na trenowanie umiejętności podczas warsztatów. Wykładowca Collegium Da Vinci. Od lat zarządza projektami na styku marketingu, IT, mediów i big data. Wspomaga klientów w budowaniu strategii i modeli biznesowych, a także obecności marek w marketingu wielokanałowym. Zwolennik zarządzania opartego o design management i projektowania opartego o metody service design. Pracuje z takimi markami jak: nc+, Samsung, Lidl, Netia, NInA. Jest również społecznikiem działającym na rzecz Poznania i swojej dzielnicy (Łazarz), społecznie wspiera różne organizacje pozarządowe w Poznaniu pracując między innymi przy takich inicjatywach jak Zakład – Makerspace, Otwarta Strefa Kultury – Łazarz czy też Inkubator Kultury Pireus.

Na spotkanie nie obowiązują zapisy będzie nam jednak miło jeśli prześlecie nam maila (inkubatorkulturypireus@gmail.com) lub wiadomość na fb o Waszej obecności – pomoże nam to skalkulować potrzeby żywieniowe 🙂

Szczegóły

Data:
26 lutego 2019
Czas:
10:00 - 13:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2033345753391014/

Organizator

Inkubator Kultury Pireus
Telefon:
607 609 269

Inkubator
Kultury
Pireus

Koordynatorzy

Koordynatorka działań Inkubatora Kultury Pireus
Agnieszka Szablikowska - Trusewicz
tel. 607 609 269

INKUBATOR KULTURY PIREUS
ul. Głogowska 35
60-736 Poznań


Koordynacja Inkubatora Kultury Pireus odbywa się w ramach projektu Pireus - Inkubacja i Aktywizacja, realizowanego przez Fundację Otwarta Strefa Kultury ze środków Miasta Poznania.