Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konkurs Kultura Dystansu vol. 2

15 maja 2021

Minął rok od ogłoszenia pierwszej edycji naboru, a hasło “kultury dystansu” w której przyszło nam żyć pozostaje niezmiennie aktualne. Dlatego wracamy z kolejną odsłoną akcji, w ramach której dofinansujemy pięć małych projektów kwotą do 1000 zł.

W myśl towarzyszącej Pireusowi otwartości czekamy na różnorodne zgłoszenia dotyczące projektów z zakresu kultury i sztuki np. wystaw, warsztatów, działań muzycznych, spotkań, występów, działań performatywnych, interdyscyplinarnych, projektów edukacyjnych itd. Dokładne kryteria oceny znajdują się w regulaminie dostępnym poniżej w linkach.
Wnioskodawcą może być zarówno osoba fizyczna jak i organizacja.
Dopuszczalne są formy online (warsztaty, spotkania, filmy, transmisja na żywo, transmisja z wystawy, koncert itp.), jak i offline przy uwzględnieniu obostrzeń epidemicznych.
W celu realizacji działań online możecie skorzystać ze wsparcia mobilnego studia w Pireusie, pozwalającego na realizację działań przez Internet.
Grupa docelowa odbiorców działań może być wybrana przez Was, jednak mile widziane jest uwzględnienie mieszkańców/mieszkanek Poznania, a w szczególności Łazarza.
Na propozycje może składać się jedno działanie lub cykl, projekty mogą również być etapowe/hybrydowe (część działań online, część offline itp).

Co oferujemy w ramach konkursu?
dofinansowanie dla 5 inicjatyw w kwocie 1000 zł brutto, możliwość skorzystania z przestrzeni/wyposażenia IK Pireus na realizację działań w tym na potrzeby realizacji działań online (kamerka, kamera, mikrofon,oświetlenie) oraz ze wsparcia technicznego,
wsparcie w działaniach promocyjnych (zdalne).

Jak zgłosić projekt?
Wystarczy wypełnić formularz:
https://forms.gle/MEKHadWyebVMdT456
Pełen regulamin konkursu: https://drive.google.com/…/1ntkY…/view…
Na Wasze prace konkursowe czekamy do 15.05.2021 do północy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez mail inkubatorkulturypireus@gmail.com i pod telefonem 607 609 269.
Konkurs organizowany jest w ramach projektu “Wsparcie przez kulturę. Działania Inkubatora Kultury Pireus” finansowanego ze środków Miasta Poznania.

Szczegóły

Data:
15 maja 2021
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/971062416764797

Organizator

Fundacja Łazarz – Otwarta Strefa Kultury, Inkubator Kultury Pireus

Miejsce

Inkubator Kultury Pireus
ul. Głogowska 35, Poznań
Poznań, Polska
+ Google Map
Telefon:
607 609 269

Inkubator
Kultury
Pireus

Koordynatorzy

Koordynatorka działań Inkubatora Kultury Pireus
Agnieszka Szablikowska - Trusewicz
tel. 607 609 269

INKUBATOR KULTURY PIREUS
ul. Głogowska 35
60-736 Poznań


Koordynacja Inkubatora Kultury Pireus odbywa się w ramach projektu Pireus - Inkubacja i Aktywizacja, realizowanego przez Fundację Otwarta Strefa Kultury ze środków Miasta Poznania.