Akcja Animacja

✨ Akcja animacja – Otwarte warsztaty rysunku, malarstwa i rzeźby w Pireusie 🎨

Zapraszamy do tworzenia razem z nami. 🎨🎨🎨 Prawda, że nic trudnego? Spotykamy się w Inkubatorze Kultury Pireus i tworzymy. Pewnie zapytasz – co takie? To zależy już tylko od Was, bo wszystkie materiały będą dostępne na miejscu.
Nie musisz mieć talentu ani być studentem / studentką Uniwersytetu Artystycznego (chociaż dla Was też znajdzie się u nas miejsce). Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. 👩‍🎨👨‍🎨Warsztaty są otwarte dla każdego!

Zimowe wieczory w Pireusie można spędzić wspólnie w wyjątkowo dobrej atmosferze. Kawa, herbata i ciastka będą na miejscu, ale będzie nam miło, jeżeli przyniesiecie też coś ze sobą. 🍪🍪🍪

*Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkanek i mieszkańców Łazarza. Chcemy uczynić przestrzeń Inkubatora Kultury jeszcze bardziej ogólnodostępną dla naszych sąsiadek i sąsiadów. Spotkania będą się odbywać w wyniku ankiety przeprowadzonej na Inicjatywnej Nieformalnej Grupie Łazarskiej.

Inkubator
Kultury
Pireus

Koordynatorzy

Koordynatorka działań Inkubatora Kultury Pireus
Agnieszka Szablikowska - Trusewicz
tel. 607 609 269

Koordynatorka działań promocyjnych 
Marta Szulc

INKUBATOR KULTURY PIREUS
ul. Głogowska 35
60-736 Poznań


Koordynacja Inkubatora Kultury Pireus odbywa się w ramach projektu Pireus - Inkubacja i Aktywizacja, realizowanego przez Fundację Otwarta Strefa Kultury ze środków Miasta Poznania.